Betonlogos
Obchodní činnost BetonLogos

O společnosti BetonLogos s.r.o.

BetonLogos strategický
Betonlogos je společnost vytvořená pro automatizaci rutinních podnikatelských úkolů, abychom mohli velmi rychle reagovat na změny na světových trzích. Nabízíme také služby při hledání nových řetězců dodávek a prodeje. Pandemie koronaviru Covid-19, která zasáhla celý svět, přinutila všechny oblasti podnikání ihned přeorganizovat svoje podnikatelské postupy na práci v režimu online.

Zkušenosti společnosti Betonlogos z oblasti elektroniky, zemědělství, průmyslových zařízení a textilního průmyslu nám ukázaly přístupy, které umožňují společnosti snadno se přizpůsobit novým podmínkám na trhu.

Náš systém práce umožňuje podniku získat nové možnosti. Touto spoluprací vyhledáme nejperspektivnější zboží od světových výrobců. Získáte přístup ke zbývajícím zdrojům zboží, které vás zajímá, a můžete získat nové možnosti bez dodatečných rizik. Již nebudete závislí na jednom dodavateli, nabízíme vám možnosti spolupráce se světovými lídry.

Spoluprací se společností Betonlogos s.r.o. se zbavíte rutinních pracovních úkolů a budete se moci soustředit na strategický rozvoj vašeho podniku. S námi otevřete dveře do světa nových možností, a my na sebe vezmeme všechny úkoly při vyhledávání informací, vedení jednání a vyřízení transakcí.
Betonlogos s.r.o. tým
Partnerství BetonLogos
Logo Betonlogos Česká republika zelené
Теlefon: +42167598564

Rychlé odkazy

Přidejte se k nám

Kontaktuje nás

Adress: Dlouhá 715/38, Staré Město, 110 00 Praha 1